Мілан виграв у Наполі перший матч чвертьфіналу ЛЧ: вилучення, переможний супергол та Шевченко на стадіоні

Переглядів 7219
7 голосів
Сан-Сіро. Фото: Мілан
Мілан в присутності Андрія Шевченка на Сан-Сіро виграв першу чвертьфінальну зустріч Ліги чемпіонів з Наполі. Россонері здобули перемогу завдяки точному удару Беннасера.

12 квітня в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Мілан на «Сан Сіро» приймав Наполі.

Перший тайм виграли «россонері», завдяки дуже красивому голу Ісмаеля Беннасера на 40 хвилині зустрічі. У другій половині поєдинку на 74 хвилині червону картку отримав камерунський легіонер неаполітанців Андре-Франк Замбо-Ангісса. Маючи кількісну перевагу, Мілан втримав переможний результат 1:0.

Відео переможного голу Беннасера можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Цікаво, що камери зафіксували на цьому поєдинку легенду Мілана та збірної України Андрія Шевченка, який дивився поєдинок у компанії іншого легендарного футболіста збірної Італії та «россонері» Паоло Мальдіні.

Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. Перший матч

Мілан – Наполі – 1:0 (1:0)

Гол: Беннасер, 40.

Вилучення: Замбо-Ангісса, 74 (Наполі).

Матч-відповідь Наполі – Мілан відбудеться 18 квітня. Початок зустрічі також о 22:00.