Реал виграв у Челсі на «Сантьяго Бернабеу»: Мудрик та Лунін весь матч провели на заміні

Переглядів 13611
Реал святкує гол у ворота Челсі. Фото: Реал
Мадридський Реал виграв у лондонського Челсі в рамках першого поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Галактікос здобули вікторію, завдяки голам Бензема та Асенсіо.

Сьогодні, 12 квітня, в першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрівся з лондонським Челсі.

Цікаво, що за обидві команди грають українські футболісти. Ще більш цікаво те, що вони, а саме воротар Реала Андрій Лунін та вінгер Челсі Михайло Мудрик народилися в одному місті – Краснограді, що знаходиться в Харківській області.

Головний тренер Реала Карло Анчелотті Луніна залишив у запасі, поставивши в старт бельгійського воротаря Тібо Куртуа. Наставник Челсі Френк Лемпард також не поставив у стартовий склад Мудрика.

Перший тайм цієї зустрічі виграли «галактікос», завдяки голу Каріма Бензема на 21 хвилині. У другій половині поєдинку захисник Челсі Бен Чілвелл отримав червону картку за фол, залишивши «аристократів» у меншості. Реал скористався кількісною перевагою – на 74 хвилині Марко Асенсіо подвоїв перевагу «вершкових».

Зустріч так і завершилася з рахунком 2:0 на користь Реала. Український вінгер лондонців Михайло Мудрик так і не з’явився на полі в цьому поєдинку.