Мудрик вибігав один на один з Куртуа і не забив: відео епізоду з матчу Ліги чемпіонів

Переглядів 11902
9 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик міг відзначитися дебютним голом за англійську команду, але пробив повз ворота у поєдинку з Реалом.

18 квітня в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів лондонський Челсі на «Стемфорд Брідж» зустрічався з мадридським Реалом.

Український вінгер «аристократів» Михайло Мудрик залишився в запасі на цей поєдинок. Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін також очікувано залишився в запасі - місце в рамці зайняв бельгієць Тібо Куртуа.

Перший тайм цієї зустрічі завершився нульовою нічиєю. У другій половині поєдинку на 58 хвилині Родріго вивів Реал вперед.

На 68 хвилині Френк Лемпард випустив на поле Мудрика, який замінив іспанця Марка Кукурелью. На 74 хвилині українцю вдалося відібрати м'яч у Вінісуса Жуніора, який майже вибігав один в один та міг забити. Але на 80 хвилині Родріго знову забив у ворота лондонців.

На 87 хвилині Мудрик мав шанс забити, але, вийшовши один на один, пробив повз ворота. Ще через дві хвилини український футболіст отримав жовту картку.

Відео з нереалізованим моментом Мудрика можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Голів у матчі більше не було, а тому Реал переміг з рахунком 2:0. За сумою двох матчів мадридці виграли 4:0.

Таким чином, команда Карло Анчелотті вийшла до півфіналу найпрестижнішого єврокубку.