Рейтинг найкращих матчів Ліги чемпіонів: перемога Динамо над Барселоною у топі

Переглядів 1894
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо у кінці 90-х — один із найкращих періодів у історії столичної команди. Тому не дивно, що перемога 4:0 в Іспанії над Барселоною забронювала місце киянам у почесному рейтингу.

Британський журнал FourFourTwo склав рейтинг 25 найкращих матчів в історії Ліги чемпіонів.

На 23-й позиції опинилася гостьова перемога Динамо над Барселоною з рахунком 4:0 на «Камп Ноу» у сезоні 1997/98. Варто відзначити, що у тій грі відзначився Сергій Ребров та Андрій Шевченко, який оформив хет-трик.

Найкращим матчем в історії турніру на думку видання став фінал ЛЧ 2004/05, у якому Ліверпуль у серії пенальті обіграв Мілан після того, як поступався 0:3 після першого тайму.

10. Вердер - Андерлехт (5:3), 1993/94.
  • У тому сезоні Динамо впевнено виграло групу з Барселоною, ПСВ та Ньюкаслом, набравши 11 очок.
  • У чвертьфіналі команда Валерія Лобановського програла туринському Ювентусу (1:1 та 1:4).