Шахтар на очах Шевченка, Мудрика і Залужного програв Арсеналу: яке місце у «гірників‎» у турнірній таблиці ЛЧ

Переглядів 80
автор Євген Чепур Євген Чепур
Арсенал – Шахтар. Фото: Арсенал
У вівторок, 22 жовтня, на арені «Емірейтс» донецький Шахтар провів поєдинок третього туру основного раунду Ліги чемпіонів проти лондонського Арсенала. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля.
  • Сьогоднішня зустріч стала для команд п'ятим очним протистоянням. Усі минулі поєдинки суперники зіграли в рамках групового раунду Ліги чемпіонів і мають по дві перемоги у кожного.
  • Арсенал має в активі розгром Шахтаря з непристойним рахунком 5:1. Донеччани також впевнено обігрували «канонірів» – 3:0. Різниця м'ячів – 9:8 на користь лондонців.
  • На матчі присутній Андрій Шевченко. Президент УАФ поспілкувався з Даріо Срною та Маріно Пушичем перед грою.
  • Серед глядачів також знаходяться Михайло Мудрик і Валерій Залужний.

Арсенал активніше розпочав зустріч і на 29-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі – Мартінеллі влучив у стійку, м’яч зрикошетив у Різника і опинився в сітці.

▶️ Відео голу в матчі Арсенал – Шахтар дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі на 77-й хвилині фанати лондонців очікували другого голу у ворота українців, але Троссард не зумів пробити Різника. Наш голкіпер реабілітувався за автогол та відбив удар гравця Арсеналу.

▶️ Відео з відбиттям пенальті Різником дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів поля з рахунком 1:0.

Ліга чемпіонів, третій тур

Арсенал – Шахтар – 1:0

Голи: Різник, 29 (АГ)

Нереалізований пенальті: Троссард, 77

• Після сьогоднішньої гри Шахтар опускається на 29-те місце у турнірній таблиці Ліги чемпіонів з одним очком в активі. Арсенал набрав сім балів та йде на четвертій позиції.
  • У наступному турі донецька команда зіграє проти швейцарського Янг Бойз. Гра запланована на 6 листопада. Лондонці цього ж дня поміряються силами з міланським Інтером.