Шахтар пролетів повз плей-офф Ліги чемпіонів: донеччани розгромно поступилися у ключовому матчі Лейпцигу

Переглядів 3610
Шахтар-Лейпциг. Фото: УЄФА
У матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар приймав у Польщі німецький РБ Лейпциг. Поєдинок завершився заслуженою поразкою «гірників» 0:4 у грі проти «биків».

Останній матч групового етапу Ліги чемпіонів був вирішальним для Шахтаря та Лейпцига. У цій грі мав вирішитися останній представник плей-офф стадії найпрестижнішого європейського турніру з групи F.

Донецьку команду влаштовувала тільки перемога, щоб пройти далі по турнірній сітці Ліги чемпіонів. Проте РБ Лейпциг міг задовольнитися нічиєю для виходу з групи.

Матч розпочався дуже стрімко. Обидві команди вийшли знервованими, проте перевагу на старті мала німецька команда.

На 10-й хвилині неприпустиму помилку зробив гравець Шахтаря Судаков. На своїй половині поля півзахисник української команди втратив м’яч і залишив захисників у локальній меншості. Такі майстри, як Нкунку та Вернер не залишили шансів для голкіпера Трубіна. Вернер пробив по воротах українців, але не забив, проте на добиванні вчасно зіграв Нкунку та закотив м’яч у не захищенні ворота «гірників». Німці повели у рахунку.

Після голу РБ Лейпциг і далі продовжив контролювати гру. Шахтар мав змогу вибігати в поодинокі контратаки, проте суттєвої небезпеки біля воріт суперника донеччани не створили.

Перший тайм закінчився мінімальною перевагою «биків» з рахунком 1:0.

Не встигла розпочатися друга половина гри, як Шахтар пропустив другий м'яч. На 50-й хвилині форвард РБ Лейпцига Сілва випередив усіх захисників донеччан та забив гол з гострого кута. Для того, щоб проходити далі Шахтар повинен був забивати тричі.

На 62-й хвилині стало зрозуміло, що Шахтар вилітає з Ліги чемпіонів. Собослай відгукнувся на дотепну передачу, яку виконав Крістофер Нкунку та опинився віч-на-віч із голкіпером. Він довів епізод до логічного завершення, ефектно відправивши м'яч у сітку.

Четвертий м'яч у ворота Шахтаря влетів на 68-й хвилині після удару іспанця Ольмо та рикошету від Бондаря, в пасив якого було записано автогол.

Фінальний свисток зафіксував розгромну поразку Шахтаря 0:4 у грі проти німецького РБ Лейпцига.

На жаль, дива не сталося. Таким чином Шахтар потрапив у 1/16 Ліги Європи. Лейпциг цією перемогою забронював собі місце в 1/8 Ліги чемпіонів.