Стартовий склад Реала на гру з Баварією: відомо, чи з'явиться Лунін з перших хвилин у півфіналі Ліги чемпіонів

Переглядів 328
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Мадридський Реал сьогодні прийматиме мюнхенську Баварію в рамках півфіналу Ліги чемпіонів. Головний тренер вершкових Карло Анчелотті визначився із стартовим складом.

Сьогодні, 8 травня, о 22:00 у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів на полі стадіону «Сантьяго Бернабеу» зустрінуться Реал Мадрид та Баварія Мюнхен.

Тиждень тому перша гра у Мюнхені на стадіоні «Альянц Арена» завершилася внічию (2:2). Правило виїзного гола не застосовуватиметься.

У складі вершкових в стартовому складі на цю зустріч вийде український голкіпер Андрій Лунін. Зазначимо, що воротар відіграв увесь матч проти мюнхенців тиждень тому.

• Лунін у нинішньому сезоні відіграв за вершкових у 28-ми іграх в усіх офіційних турнірах: 26 пропущених голів, 12 поєдинків «на нуль».
  • Контракт українця з королівським клубом чинний до 30 червня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює голкіпера в 16 мільйонів євро.
  • Мадридський Реал достроково став володарем чемпіонського титулу в Іспанії у сезоні 2023/24.