Струс мозку та розсічення: стали відомі перші подробиці про травму Волинця в матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 1565
Євген Волинець. Фото: Google
Наставник Дніпра-1 Олександр Кучер після поєдинку проти Панатінаїкоса розповів про Євгена Волинця, який отримав удар коліном у першому таймі.

Дніпро-1 у матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів зіграв внічию 2:2 з Панатінаїкосом та вилетів із найпрестижнішого єврокубку.

На 33 хвилині стався прикрий епізод. Аргентинський футболіст греків Себастьян Паласіос влучив коліном у голову воротарю дніпровської команди Євгену Волинцю, якому надали допомогу, але винесли з поля на ношах та відвезли до лікарні. Продовжив грати за Дніпро-1 у воротах 19-річний Яків Кінарейкін.

Головний тренер дніпрян Олександр Кучер після поєдинку розповів про стан Волинця:

«Його забрали до лікарні і зараз я не можу сказати, який його стан. Там струс мозку, розсічення було, адже я бачив кров. Більш точно про стан його здоров’я ми дізнаємося пізніше», - цитує Кучера офіційний сайт дніпровського клубу.

• Після вильоту з ЛЧ Дніпро-1 опиниться в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
  • На українську команду чекатиме протистояння з празькою Славією.
  • Перший поєдинок пройде в столиці Чехії в четвер, 10 серпня. Матч-відповідь відбудеться через тиждень у словацьких Кошицях, де дніпровська команда приймає своїх суперників по єврокубках.