Зімбру розгромно програв Фенербахче, за який забили Тадич та Батшуаї: молдовська команда пропускала після заміни українця

Переглядів 2929
Фенербахче святкує гол у ворота Зімбру. Фото: Google
Стамбульський Фенербахче з загальним разунком 9:0 виграв у молдовського Зімбру, за який виступає український футболіст Денис Дедечко.

Першого серпня відбувся матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між Зімбру українця Дениса Дедечка та турецьким Фенербахче. Перша зустріч завершилася перемогою турків з рахунком 5:0.

Дедечко вийшов у старті. Перший тайм завершився нульовою нічиєю. У перерві українця було замінено і після цього «канарки» чотири рази забили у ворота Зімбру. Зробили це зіркові Душан Тадич та Міші Батшуаї, який оформив дубль. Також голом відзначився Ісмаїл Юксек.