Довбик забив у стилі Марадони, Волинця винесли на ношах, а Танчика вилучили: Дніпро-1 з курйозним пропущеним голом вилетів із ЛЧ

Переглядів 4883
Артем Довбик забиває після чудового соло-проходу. Фото: Дніпро-1
Дніпро-1 вилетів з кваліфікації найпрестижнішого єврокубку, але дав справжній бій грецькому Панатінаїкосу на його полі в матчі-відповіді.

Першого серпня відбувся матч-відповідь другого кваліфайн-раунду Ліги чемпіонів між українським Дніпром-1 та грецьким Панатінаїкосом. Перша зустріч завершилася вікторією греків із рахунком 3:1.

Уже на 15 хвилині словенець Андраж Шпорар скористався помилкою дніпрян у захисті – не порозумілися між собою воротар Євген Волинець та дефендер Володимир Адамюк. Але на 23 хвилині Артем Довбик повернув поєдинку паритетний статус. Український нападник пройшов оборонні редути Панатінаїкоса та забив гол у стилі легендарного Дієго Марадони!

На 33 хвилині стався прикрий епізод. Аргентинський футболіст греків Себастьян Паласіос влучив коліном у голову воротарю дніпровської команди Волинцю, якому надали допомогу, але винесли з поля на ношах та відвезли до лікарні. Продовжив грати за Дніпро-1 у воротах 19-річний Яків Кінарейкін.

Перший тайм завершився нічиєю 1:1.

На початку другої половини зустрічі Едуард Сарапій вивів українську команду вперед. Але на 70 хвилині Шпорар оформив дубль і знову зробив рахунок нічийним. На 75 хвилині дніпряни залишилися у меншості – пряму червону картку за фол отримав Володимир Танчик.

Більше голів не було, а тому матч завершився внічию 2:2 і далі пройшов Панатінаїкос.

Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

Панатінаїкос (Греція) – Дніпро-1 (Україна) – 2:2

Голи: Шпорар, 15, 70 – Довбик, 24, Сарапій, 54.

Вилучення: Танчик, 75 (Дніпро-1).

Перший матч: Дніпро-1 - Панатінаїкос - 1:3.

• Після вильоту з ЛЧ Дніпро-1 опиниться в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
  • На українську команду чекатиме протистояння з празькою Славією.
  • Перший поєдинок пройде в столиці Чехії в четвер, 10 серпня. Матч-відповідь відбудеться через тиждень у словацьких Кошицях, де дніпровська команда приймає своїх суперників по єврокубках.