УЄФА прийняв гучне рішення про відсторонення рефері VAR: на цьому матчі Ліги чемпіонів дебютує суддя з України

Переглядів 80002
15 голосів
Томаш Квятковський. Фото: УЄФА
УЄФА відсторонив рефері VAR після призначення скандального пенальті у ворота Ньюкасла на користь ПСЖ. Арбітр мав працювати на дебютній грі українського арбітра Миколи Балакіна в Лізі чемпіонів.

У вівторок, 28 листопада, ПСЖ зіграв внічию з Ньюкаслом (1:1) у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Французький клуб зумів врятуватися від поразки на останніх хвилинах гри, коли польський арбітр VAR Томаш Квятковський відправив головного арбітра Шимона Марціняка переглянути епізод на 96-й хвилині матчу на предмет влучання м'яча в руку Тіно Лівраменто.

Після перегляду повтору Марціняк скасував своє попереднє рішення та призначив пенальті на користь ПСЖ, який реалізував Кіліан Мбаппе.

Рішення Квятковського виявилось настільки скандальним, що УЄФА прибрав польського арбітра з роботи на поєдинку між Реал Сосьєдадом і Зальцбургом, який завершився нульовою нічиєю.

Нагадаємо, що Квятковський мав виконувати роль арбітра VAR у грі, де головним рефері матчу було призначено дебютанта Миколу Балакіна. На VAR відпрацював німець Марко Фріц.