Зінченко вийшов на удачу: Арсенал взяв серію пенальті з Порту і вперше за 14 років вийшов в 1/4 фіналу ЛЧ

Переглядів 1340
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У вівторок, 12 березня, Арсенал на своєму полі зіграв з Порту в другому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч закінчився із рахунком 1:0 (4:2 по пен.) і за сумою двох зустрічей далі пройшов лондонський гранд.

Український лівий захисник господарів Олександр Зінченко залишився на лаві запасних, а на його позиції вийшов Якуб Ківьор.

У першому таймі лондонці зуміли відкрити рахунок зусиллями Леандро Троссара, завдяки чому команда Мікеля Артети встановила нічию у протистоянні.

Однак після цього в основний час голів глядачі так і не побачили, а команди перевели поєдинок у екстра-тайми. Перший з них також завершився внічию, на початку другого Зінченко вийшов на заміну. Але і поява українця не допомогла Арсеналу схилити шальки терезів на свою користь.

Доля путівки в чвертьфінал вирішилася в серії пенальті. Червоні забили всі чотири 11-метрові удари, а гості двічі схибили з позначки. Таким чином Арсенал вперше з 2010 року вийшов у 1/4 фіналу ЛЧ (тоді команда Арсена Венгера програла Барселоні (2:2, 1:4)).

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

Арсенал – Порту – 1:0 (4:2 по пен.).

Голи: Троссар (41')

• Раніше до чвертьфіналу вийшли ПСЖ, Баварія, Реал Мадрид та Манчестер Сіті, а у паралельному матчі Барселона здобула впевнену перемогу над Наполі (3:1, 1:1), і також забронювала собі місце в 1/4 фіналу.
  • Зінченко в нинішньому сезоні зіграв у 29 матчах в усіх турнірах, забив гол та віддав два асисти.
  • Контракт Олександра з Арсеналом розрахований до 30 червня 2026 року.