Автогол, пенальті і чотири м’ячі: Трубін з Бенфікою влаштували перестрілку в Лізі Європи після ганьби з Порту

Переглядів 19397
6 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Бенфіка з Анатолієм Трубіним у складі провела матч Ліги Європи проти Рейнджерс. Лісабонці двічі відігрувалися і в підсумку не зуміли здобути перемогу.

У четвер, сьомого березня, Бенфіка на своєму провела перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти Рейнджерс. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 2:2.

Український воротар Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, зробивши три сейви.

Шотландська команда швидко відкрила рахунок зусиллями Тома Лоуренса, якому асистував Мохаммед Діоманде.

Однак в кінці першого тайму Бенфіка відігралася, коли Анхель Ді Марія реалізував пенальті. Проте майже одразу Дуйон Стерлінг знову вивів Рейнджерс вперед.

В середині другої половини гри лісабонці завдяки автоголу Коннору Голдсона вдруге зрівняв рахунок.

Відео пропущених голів Трубіна дивіться в нашому телеграм-каналі

Ліга Європи. Перший матч 1/8 фіналу.

Бенфіка – Рейнджерс – 2:2

Голи: Ді Марія (пенальті – 45+2'), Голдсон (автогол – 67') – Лоуренс (7'), Стерлінг (45+2')

• Матч-відповідь між цими командами відбудеться у четвер, 14 березня, у Шотландії.
  • В рамках чемпіонату Португалії Бенфіка йде на другому місці, маючи 58 очок за 24 тури.
  • В минулій грі лісабонці поступилися Порту з принизливим рахунком 0:5.
  • Трубін в нинішньому сезоні провів вже 36 поєдинків: 36 пропущених голів та 13 зустрічей «на нуль».
  • Контракт українця з «орлами» розрахований до 30 червня 2028 року.