Бенфіка з Трубіним обіграла Рейнджерс та вийшла до 1/4 фіналу ЛЄ: українець ледь не пропустив курйозний гол

Переглядів 288
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У матчі-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи шотландський Рейнджерс приймав португальську Бенфіку Анатолія Трубіна. Поєдинок закінчився мінімальною перемогою гостей, що означає прохід «орлів» до наступної стадії змагання.
  • Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі своєї команди на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти Рейнджерса.
  • Перша гра між цими колективами закінчилася в нічию 2:2.

В першому таймі було не багато гостроти біля обох воріт, але запам'ятався курйозний момент із Трубіним на початку матчу. Том Лоуренс увірвався в штрафний майданчик, відгукнувся на пас і сильно пробив низом у напрямку правої стійки, а українець не зафіксував м'яч і ледь не пропустив гол.

▶️Переглянути невпевнену гру Анатолія Трубіна у матчі Рейнджерс - Бенфіка можна в телеграм каналі «Український футбол Онлайн»

На початку другої половини гри господарі мали небезпечний момент. Адресатом точної поперечної передачі в штрафний майданчик став Суттар, котрий головою відправив м'яч повз ліву стійку воріт.

В середині тайму Бенфіка зуміла вийти вперед. За португальську команду забив Рафа Сілва. Відзначимо, що спочатку гол скасували через офсайд, проте завдяки ВАР взяття воріт було зараховане.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Бенфіки 1:0 (3:2). Команда Трубіна вийшла до чвертьфіналу Ліги Європи.

Ліга Європи, 1/8 фіналу

Рейнджерс - Бенфіка - 0:1

Голи: Рафа Сілва, 67

• Анатолій Трубін у поточному сезоні зіграв за лісабонських «орлів» у 38-ми поєдинках: 37 пропущених голів, 14 матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 22-річного стража воріт у 25 мільйона євро.
  • Бенфіка посідає друге місце в турнірній таблиці португальського чемпіонату, набравши 61 очко.