Динамо на останніх хвилинах поступилося Ренну в Лізі Європи: фатальна помилка Попова коштувала киянам нічиєї

Переглядів 1087
Динамо. Фото: Оксана Васильєва
Київське Динамо не змогло здобути перші очки на груповій стадії Ліги Європи. Команда Мірчі Луческу поступилася Ренну в матчі третього туру.

Динамівці приїхали до Франції з метою набрати перші очки в цьогорічній ЛЄ, щоб скоротити відставання від суперників. Французи, в свою чергу, розраховували покращити власне турнірне становище.

В першому таймі індивідуальний клас господарів дозволив Ренну відкрити рахунок в зустрічі. Амін Гуірі розрізним пасом знайшов Мартена Тер'є, який потужним ударом завдав влучного удару по воротах гостей.

Українці після першого голу не кинули грати та вже за десять хвилин відновили статус-кво. Артем Бєсєдін віддав передачу у штрафний майданчик на Віталія Буяльського, а той скинув на Віктора Циганкова, який з другої спроби влучив у ворота Ренна. Команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

Більшу частину другого тайму Динамо доводилося відсиджуватися в захисті, відбиваючи навали на власні ворота. Гості могли розраховувати лише на поодинокі нагоди щось створити біля воріт Ренна.

За кілька хвилин до завершення основного часу Дезіре Дуе запресингував Дениса Попова та організував собі вихід віч-на-віч, який завершився другим взяттям воріт у виконанні господарів «Роазон Парк». Фінальний свисток зафіксував третю поразку Динамо після трьох зіграних турів.

До слова, у паралельному матчі  Фенербахче святкував перемогу над АЕКом (2:0). Рівно за тиждень Ренн проведе повторну зустріч з Динамо у Кракові.