«Ми готові боротися 120 хвилин»: тренер з фізпідготовки Шахтаря висловився про матч з Феєноордом

Переглядів 411
Шахтар святкує гол у ворота Феєноорда. Фото: Google
Іспанець Хав'єр Лобо, який є тренером донецького Шахтаря з фізпідготовки, оцінив шанси гірників у єврокубковому поєдинку з роттердамським Феєноордом.

Іспанський тренер Шахтаря з фізпідготовки Хав'єр Лобо заявив, що донецька команда готова до додаткового часу у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з роттердамським Феєноордом.

«Тренування не можуть бути довгими чи дуже інтенсивними. Я постійно повторюю це слово - деталі. Якби у нас був час, то ми б проводили тренування по 70-80-90 хвилин і працювали з м'ячем», – сказав Лобо в інтерв'ю Tribuna.com.

Також іспанець висловив впевненість у тому, що Шахтар готовий грати на рівних з Феєноордом 120 хвилин.

«Я сподіваюся, що після 90 хвилин матчу в Роттердамі все завершиться на нашу користь, але, якщо потрібно, то ми готові боротися 120 хвилин до самого кінця», - додав Лобо.

Перший поєдинок у Варшаві завершився внічию 1:1. За донецьку команду в чомусь курйозним голом відзначився досвідчений український захисник Ярослав Ракіцький.

Феєноорд перед грою з Шахтарем у вольовому стилі переміг в поєдинку Ередівізі з Волендамом (2:1). Наразі роттердамська з 58 очками є лідером чемпіонату Нідерландів.

Шахтар перед матчем-відповіддю у Криворму Розі виграв у Кривбаса з рахунком 3:0. Додамо також, що в турнірній таблиці УПЛ донецька команда на даний момент лідирує, маючи в своєму активі 39 очок та випереджаючи другий Дніпро-1 на три бали. В рамках чемпіонату України Шахтар наступний матч зіграє 19 березня з львівським Рухом.