Перестрілка з сімома голами: колишній хавбек збірної України відіграв у божевільному матчі Ліги Європи

Переглядів 7016
Євген Шахов. Фото: ФК Тобол
Тобол з Євгеном Шаховим у складі зіграв матч відбору до Ліги Європи проти словацького клубу Ружомберок. Казахська команда поступилася з розгромним рахунком.

У четвер, 11 липня, Тобол на виїзді зіграв перший матч першого раунду кваліфікації до Ліги Європи проти Ружомберока. Поєдинок закінчився перемогою словаків з рахунком 5:2.

Колишній півзахисник збірної України Євген Шахов вийшов у стартовому складі казахської команди та провів на полі 76 хвилин і отримав жовту картку.

Тобол швидко відкрив рахунок зусиллями Ігора Івановича, однак після цього пропустив двічі поспіль – відзначилися Сімон Габріель та Александер Селецький.

Під кінець тайму казахи відігралися завдяки голу Давіда Хенена, проте знову швидко пропустили – забив Матуш Малі.

Вже ближче до завершення матчу Ружомберок увігнав у сітку воріт Тобола ще два м'ячі, які на свій рахунок записали Матей Мадленак та Габріель, який оформив дубль.

Ліга Європи. Перший кваліфікаційний раунд. Перший матч.

Ружомберок – Тобол – 5:2

Голи: Габріель (11', 88'), Селецький (40'), Малі (45+3'), Мадленак (77')  – Іванович (9'), Хенен (45')

• Матч-відповідь між цими командами відбудеться 18 липня на полі Тобола.
  • В чемпіонаті Казахстану колектив Шахова наразі посідає четверте місце, маючи 19 очок після 12 турів.
  • Сам Євген в цьому сезоні провів 15 зустрічей в усіх турнірах, забивши один гол.