Шахтар переміг Ренн у серії пенальті: вирішальний гол забив 18-річний Келсі

Переглядів 4081
Шахтар у матчі з Ренном. Фото: Шахтар
Шахтар здобув перемогу у протистоянні з Ренном в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Донеччани виграли у Франції в серії пенальті, в якій переможним голом відзначився Келсі.

23 лютого в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар зіграв на виїзді з французьким Ренном. Перший матч у Польщі виграла донецька команда з рахунком 2:1.

У Франції в першому таймі відзначився голом форвард Шахтаря Лассіна Траоре, але рефері після перегляду VAR скасував взяття воріт через те, що після навісу кутового Артем Бондаренко зіграв рукою.

На початку другого тайму Токо Екамбі вивів Ренн вперед. У підсумку основний час матчу завершився перемогою французів з рахунком 1:0.

Доля поєдинку вирішувалася в додатковий час. Спочатку Ібрагім Салах зробив рахунок 2:0 на користь Ренна. Але на 119 хвилині Шахтарю вдалося врятуватися після автоголу Белосяна. Матч завершився з рахунком 2:1 і тому все вирішувалося в серії пенальті.

«Лотерея» вийшла дуже цікавою та видовищною. У підсумку переміг Шахтар з рахунком 5:4 після переможного голу 18-річного венесуельського новачка Кевіна Келсі.