Штовханина та чоловічі розбірки: відео сутички Зінченка з капітаном Спортінга

Переглядів 4363
Сутичка Зінченка та Коатеса. Фото: Google
В поєдинку плей-офф Ліги Європи лондонський Арсенал та лісабонський Спортінг розписали мирову 2:2. А в першому таймі представник англійців Олександр Зінченко мав сутичку з капітаном португальської команди Себастьяном Коатесом.

Дев'ятого березня в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський Арсенал Олександра Зінченка у Лісабоні зустрічався зі Спортінгом.

Зустріч завершилася внічию 2:2. «Каноніри» забивали, завдяки голу Саліба та автоголу Моріти. Португальці двічі забили після точних ударів Інасіу та Пауліньо.

Українець Олександр Зінченко у цьому поєдинку грав з перших хвилин і його було замінено на Такехіро Томіясу у другому таймі на 63 хвилині.

А у першій половині зустрічі після голу Саліба між Зінченком та капітаном Спортінга Себастьяном Коатесом виникла сутичка. Футболісти почали штовхатися, а іншим гравцям довелося їх рознімати. У пісдумку Зінченко та Коатес отримали по жовтій картці від рефері.

Відео сутички Зінченка з Коатесом після голу Саліба є в цьому відео:

Матч відповідь Арсенал - Спортінг відбудеться 16 березня в Лондоні.

Олександр Зінченко на даний момент у цьому сезоні зіграв за «канонірів» 24 матчі, в яких він відзначився одним голом та двома асистами.