Ракіцький у курйозному стилі спиною забив Феєноорду: відео голу

Переглядів 5561
Ракіцький з партнерами радіють голу у ворота Феєноорда. Фото: Google
Досвідчений 33-річний український захисник донецького Шахтаря Ярослав Ракіцький записав до свого активу курйозний гол у матчі плей-офф Ліги Європи.

Дев’ятого березня в рамках першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар у Варшаві грав з роттердамським Феєноордом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. А у другому таймі під завісу поєдинку розпочалося найцікавіше, коли команді обмінялися голами. На забитий м’яч у виконанні Ярослава Ракіцького гості відповіли голом Есекіеля Бульяуде. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Слід зазначити, що гол Ракіцького взагалі вийшов водночас курйозним та красивим. Ярослав у падінні спиною відправив м’яч у ворота нідерландської команди.

Відео голу також можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч

Шахтар – Феєноорд – 1:1 (0:0)

Голи: Ракіцький, 79 – Бульяуде, 88.

Стосовно Ракіцького додамо, що це для нього вже другий гол за Шахтар після повернення. Раніше 33-річний футболіст забив за донеччан у поєдинку УПЛ у ворота Металіста 1925.

Матч-відповідь відбудеться 16 березня в Роттердамі на стадіоні «Де Куйп».

Зазначимо, що 12 березня в рамках УПЛ Шахтар в Кривому Розі зіграє з Кривбасом. А Феєноорд 12 березня в рамках Ередівізі на своєму полі зустрінеться з Волендамом.