Сутичка з капітаном, жовта картка та заміна: Зінченко отримав середній бал за матч Ліги Європи

Переглядів 2108
Сутичка Зінченка та Коатеса. Фото: Google
Український футболіст лондонського Арсенала Олександр Зінченко взяв участь в матчі Ліги Європи проти Спортінга (2:2). Аналітики оцінили гру українця.

Дев'ятого березня в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи лондонський Арсенал Олександра Зінченка у Лісабоні зустрічався зі Спортінгом.

Зустріч завершилася внічию 2:2. «Каноніри» забивали, завдяки голу Саліба та автоголу Моріти. Португальці двічі забили після точних ударів Інасіу та Пауліньо.

Українець Олександр Зінченко у цьому поєдинку грав з перших хвилин, але його було замінено на Такехіро Томіясу у другому таймі на 63 хвилині.

А у першій половині зустрічі після голу Саліба між Зінченком та капітаном Спортінга Себастьяном Коатесом виникла сутичка. Футболісти почали штовхатися, а іншим гравцям довелося їх рознімати. У пісдумку Зінченко та Коатес отримали по жовтій картці від рефері.

Від порталу статистики WhoScored Олександр Зінченко отримав за матч зі Спортінгом оцінку 7,0. Такий же бал у складі Арсенала отримав Джака. У лондонській команді краще оцінки отримали Томіясу (7,3), Нельсон (7,4), Вієйра (7,4), Мартінеллі (7,5), Саліба (7,5) та Сака (8,2).

Матч відповідь Арсенал - Спортінг відбудеться 16 березня в Лондоні.

Олександр Зінченко на даний момент у цьому сезоні зіграв за «канонірів» 24 матчі, в яких він відзначився одним голом та двома асистами.