Два голи за п’ять днів: Ракіцький після повернення феєрить за Шахтар

Переглядів 2149
Ракіцький з партнерами радіють голу у ворота Феєноорда. Фото: Google
Досвідчений 33-річний український захисник Ярослав Ракіцький успішно повернувся в Шахтар. Футболіст вже встиг записати до свого активу два голи за донеччан.

Дев’ятого березня в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар у Варшаві грав з роттердамським Феєноордом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. А у другому таймі під завісу зустрічі розпочалося найцікавіше, коли команді обмінялися голами. На забитий м’яч у виконанні Ярослава Ракіцького гості відповіли голом Есекіеля Бульяуде. У підсумку поєдинок завершився внічию 1:1.

Слід зазначити, що гол Ракіцького взагалі вийшов водночас курйозним та красивим. Ярослав у падінні спиною відправив м’яч у ворота нідерландської команди.

Стосовно Ракіцького додамо, що це для нього вже другий гол за донецький Шахтар після повернення. Раніше 33-річний футболіст п'ятого березня забив за донеччан у поєдинку УПЛ у ворота Металіста 1925.

Відео голу Ракіцького у ворота Феєноорда:

Відеоогляд матчу з голом Ракіцького у ворота Металіста 1925:

Ракіцький раніше грав за Шахтар у 2006-2019 роках і за той період він забив дев'ять м'ячів у складі донецької команди.

Також зазначимо, що матч-відповідь відбудеться 16 березня в Роттердамі на стадіоні «Де Куйп».

До слова, 12 березня в рамках УПЛ Шахтар в Кривому Розі зіграє з Кривбасом. А Феєноорд 12 березня в рамках Ередівізі на своєму полі зустрінеться з Волендамом.