Забарний у матчі з Фенербахче отримав другу червону в сезоні: у поєдинку з Шахтарем Іллю вилучили майже на тій самій хвилині

Переглядів 590
Ілля Забарний. Фото: Google
Ілля Забарний в поєдинку Ліги Європи з Фенербахче другий раз за сезон отримав червону картку. Цікаво, що динамівця вилучають приблизно в один і той же час.

Третього листопада у матчі шостого туру групового раунду Ліги Європи київське Динамо програло у Кракові турецькому Фенербахче з рахунком 0:2. Команда зі Стамбула обидва м’ячі забила в першому таймі. А у другій половині зустрічі на 68-й хвилині захисник Динамо Ілля Забарний отримав червону картку.

Для футболіста столичного гранда це вже друге вилучення в сезоні. До цього 16-го жовтня в класико з Шахтарем, яке виграли донеччани з рахунком 3:1, Забарного вилучили з поля також у другому таймі тільки на 69-й хвилині.

До слова, в поточному сезоні Ілля Забарний зіграв у 18 матчах за київське Динамо. В цих поєдинках захисник результативними діями не відзначався.

Зазначимо, що за підсумками групового раунду Ліги Європи Динамо з одним очком фінішувало четвертим в групі В та вилетіло з єврокубків. АЕК Ларнака з п'ятьма балами в активі фінішував третім і продовжить боротьбу в Лізі конференцій. Ренн з 12 очками став другим, а Фенербахче з 14 балами виграв квартет. Таким чином, французька та турецька команди гратимуть в плей-офф Ліги Європи.

Свій наступний матч Динамо зіграє в рамках УПЛ з одеським Чорноморцем. Ця зустріч відбудеться шостого листопада. Відомо, що матч зіграють в Одесі. На даний момент кияни з 13 очками в активі ідуть на восьмому місці в чемпіонаті України. Чорноморець з трьома балами в активі, замикаючи турнірну таблицю УПЛ, займає 16 позицію.