Закінчили євросезон на мінорній ноті: Динамо зазнало п'ятої поразки в групі Ліги Європи

Переглядів 468
Динамо - Фенербахче. Фото: ФК Динамо Київ
У матчі шостого туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо приймало в Польщі турецький Фенербахче. Поєдинок завершився поразкою киян 0:2, яка підкреслила невдалу європейську кампанію підопічних Луческу.

Матч останнього туру групового етапу Ліги Європи між Динамо та Фенербахче нічого не вирішував у глобальному плані для обох команд. Кияни стовідсотково посядуть останнє місце, а турки в цій грі змагаються за першу позицію в групі. Кияни билися за честь клубу та свою гідність, адже в турнірному становищі втрачати було нічого.

Гра розпочалася не квапливо. Проте в середині першого тайму на 23-й хвилині гри команда з Туреччини вийшла вперед. М'яч відскочив за межі штрафного майданчика, де його підхопив гравець Фенербахче Гюлер. Він довго не роздумував та завдав блискучого удару по центру воріт. Георгій Бущан не зумів із ним впоратись і рахунок змінився на 0:1. ВАР переглядав епізод, але жодних порушень не помітив, тому гол зарахували.

Динамівці намагалися зрівняти рахунок, проте нічого не виходило. Підопічні Жезуса легко руйнували атаки киян ще на їх початку.

На 47-й хвилині першого тайму турки збільшили свою перевагу. Аран, в штрафному майданчику, вистрибнув найвище назустріч бездоганній подачі з кутового, яку виконав Гюлер. М'яч, після його удару головою, відскочив від газону та полетів під праву стійку, за спину голкіперу. Таким чином рахунок став 0:2.

Динамо пішло відпочивати, поступаючись у рахунку в два м'ячі.

Друга половина гри розпочалася з атак та ударів киян. По-іншому і не могло бути, адже підопічні Луческу поступалися у рахунку, а Фенербахче вийшов не таким зарядженим на другий тайм.

Тренери активно виконували заміни походу гри. Луческу випустив одразу двох нових гравців після перерви, а Жезус в середині другого тайму виконав потрійну заміну.

На 68-й хвилині матчу центральний захисник Динамо Забарний отримав другу жовту карту за підніжку, Кияни догравали останні 25 хвилин матчу в десятьох. Маючи кількісну перевагу, гравці Фенербахче не забили більше голів.

Фінальний свисток зафіксував поразку Динамо з рахунком 0:2 в матчі проти Фенербахче. Це п'ята поразка киян в груповому етапі Ліги Європи.

Таким чином київське Динамо посіло останнє місце в групі Ліги Європи та завершило виступи на євроарені цього сезону. А турки посіли перше місце та гарантували собі 1/8 Ліги Європи.