Підсумкова турнірна таблиця Дніпра-1: вихід в 1/16 та втрачений шанс на перше місце в групі

Переглядів 1105
Дніпро-1 - АЗ. Фото: УЄФА
Сьогодні, 3 листопада, відбувся останній тур групового етапу Ліги конференцій 2022/2023. В заключному матчі своєї групи Дніпро-1 поступився АЗ (1:2) та посів друге місце в турнірній таблиці групи E.

Дніпро-1 закінчив свій виступ на груповій стадії Ліги конференцій та посів цілком прогнозоване друге місце в групі Е, де разом із підопічними Кучера виступали нідерландський АЗ, кіпрський Аполлон та ліхтенштейнський Вадуц.

В останньому турі дніпряни поїхали в гості до АЗ, де поступилися на останніх хвилинах. Для того, щоб українська команда посіла перше місце у своїй групі потрібно було перемагати. Дніпро-1 наздоганяв своїх суперників по ходу гри, але не зміг втримати бодай нічию і пропустив вирішальний м’яч на 87-й хвилині. Таким чином АЗ закріпив своє лідерство.

В паралельному матчі Аполлон мінімально переміг Вадуц з рахунком 1:0 та посів третю сходинку.

Що очікує Дніпро-1 далі

• Підопічні Кучера посіли другу сходинку, тому будуть стартувати з 1/16 плей-офф стадії Ліги конференцій.