Мареска виніс вердикт Мудрику і Ко: головний тренер Челсі відреагував на поразку від Серветта

Переглядів 670
Михайло Мудрик та Енцо Мареска. Фото: Getty Images
Головний тренер Челсі Енцо Мареска після поразки від Серветта в кваліфікації до Ліги конференцій поділився думками стосовно виступу своїх підопічних.

У четвер 29 серпня Челсі на виїзді поступився Серветту з рахунком 1:2 у матчі-відповіді плей-оф ранду кваліфікації до Ліги конференцій.

Однак завдяки перемозі 2:0 у першій зустрічі англійська команда зуміла пройти в основний етап турніру.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонців та провів на полі 73 хвилини, заробивши пенальті, що реалізував Крістофер Нкунку.

Головний тренер синіх Енцо Мареска висловився стосовно цього результату.

«Чому так важко було керувати грою? Я думаю, що за перші півгодини ми забили гол і мали ще три-чотири моменти, і якби ми змогли забити, то гра була б закінчена, тому що рахунок був би 2:0.

А потім ми пропустили гол, і це нормально, що ми трохи постраждали. Я вже казав, але я дуже, дуже хвилювався за цю гру, тому що це складні матчі. Для них це, напевно, гра сезону».

Спеціаліст пояснив, що деякі фактори негативно вплинули на його підопічних.

«Поле не дуже хороше, погода 30 градусів, і я дуже хвилювався за стан гри. З м'ячем і без м'яча команда була дуже агресивною. Ми створили чотири або п'ять моментів у першому таймі.

Якщо ми таке забиваємо, то гра закінчується. Але це футбол – забили вони, і це для них стимул. Але зрештою, ми заслужили пройти далі, тому ми щасливі», – приводить слова Марески Football.London.

• Жеребкування основного етапу Ліги конференцій відбудеться у п'ятницю 30 серпня і розпочнеться о 15:30. Челсі буде в першому кошику.
  • В турнірній таблиці АПЛ Челсі посідає восьме місце, маючи в своєму активі три залікові пункти.
  • В наступному турі першого вересня лондонці на своєму полі зустрінуться з Крістал Пелас.
  • Контракт Мудрика із синіми розрахований до 30 червня 2031 року.