Мареска заявою про Мудрика здивував легенду Ліверпуля: реакція на слова тренера Челсі


Культовий експівзахисник Ліверпуля Денні Мерфі прокоментував здивовану реакцію головного тренера Челсі Енцо Марески, який не знав, що вінгер синіх Михайло Мудрик самовільно прилетів на фінал Ліги конференцій.
Денні Мерфі м'яко натякнув на непрофесіоналізм головного тренера лондонського Челсі Енцо Марески. Річ у тому, що італійський фахівець не знав, що гравець його команди, український вінгер Михайло Мудрик, прибув до Вроцлаву на фінал Ліги конференцій, щоб підтримати синіх у грі проти Бетісу (4:1).
«Я здивований, що він не знає, де перебуває його підопічний. Зазвичай гравець, який є частиною першої команди та має якісь проблеми, підтримує контакт із тренерським штабом, щоб вони знали, чи поїде він разом з командою, чи ні. Я бачу цю ситуацію дещо дивною» – сказав Мерфі в ефірі talkSPORT.
- Мерфі загалом зіграв за Ліверпуль 249 матчів: 44 голи. З червоними півзахисник виграв шість трофеїв.
- Челсі у сезоні 2024/25 років заробив 69 залікових балів та фінішував на четвертому місці у підсумковій турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги.
- Мудрик у кампанії 2024/25 до того, як потрапив у допінговий скандал та був відсторонений від футболу, встиг зіграти за синіх 15 матчів у всіх офіційних турнірах: три голи, п'ять результативних передач.