«Перемога має бути однозначно»: ексгравець збірної України очікує позитивного результату від Динамо з Омонією
Київське Динамо на виїзді зіграє проти Омонії в рамках четвертого туру Ліги конференцій. Колишній нападник збірної України Іван Гецко зробив прогноз на гру.
Київське Динамо у четвертому турі загального етапу Ліги конференцій на виїзді зіграє проти кіпрської Омонії. Автор першого голу в історії збірної України Іван Гецко розповів, чи буде нічия вважатися позитивним результатом.
«Гравці, які колись виступали за Динамо, сказали б, що вони такий клуб перемогли б на одній нозі. Тому говорити про якісь нічиї… У мене навіть язик не повертається. Перемога має бути однозначно, треба грати на перемогу».
Гецко також зробив невеличкий прогноз на матч Омонія – Динамо:
«Ну, я би хотів, щоб Динамо перемогло з різницею у два голи», – заявив Гецко в інтерв'ю New Voice.
- Київське Динамо проведе матч четвертого туру загального етапу Ліги конференцій проти Омонії вже сьогодні, 27 листопада, у Нікосії, столиці Кіпру.
- Стартовий свисток єврокубкового матчу пролунає о 19:45 за київським часом.
- Динамо з трьома очками поки посідає останню прохідну 24-ту сходинку в турнірній таблиці Ліги конференцій.