Потенційні суперника Реала Луніна та Арсенала Зінченка: Атлетіко і Барселона виграли перші матчі 1/4 фіналу ЛЧ

Переглядів 154
Барса радіє голу у ворота ПСЖ. Фото: Barca Universal
Представники іспанської Ла Ліги Атлетіко (Мадрид) та каталонська Барселона здобули перемоги в перших поєдинках 1/4 фіналу найпрестижнішого єврокубку.

Десятого квітня в рамках перших матчів чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів зустрілися між собою мадридський Атлетіко та дортмундська Боруссія, а також Парі Сен-Жермен і Барселона.

«Матрацники» переграли «шмелів» з рахунком 2:1, а каталонці виявилися сильнішими за парижан на їх полі (3:2).

Цікаво, що за Барсу переможним голом на 77 хвилині відзначився данський захисник Андреас Крістенсен, який десятого квітня відсвяткував свій 28-й день народження.