Найнижча оцінка у Луніна та середній бал у Зінченка: Реал та Арсенал зіграли матчі Ліги чемпіонів

Переглядів 1054
Андрій Лунін. Фото: Google
Українські футболісти Андрій Лунін та Олександр Зінченко взяли участь в поєдинках найпрестижнішого єврокубку за мадридський Реал та лондонський Арсенал.

Дев’ятого квітня в рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з Манчестер Сіті.

Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін вийшов на поле в старті.

Уже на другій хвилині українець пропустив дещо курйозний гол зі штрафного від Бернарду Сілви. Але Реал до 14-ї хвилини зумів відігратися та навіть вийти вперед. Спочатку був автогол від Рубена Діаша, а потім влучно пробив Родріго. Так мадридці повели в рахунку 2:1, з яким і пішли на перерву. У другій половині зустрічі «містяни» відзначилися шедевральними голами. Спочатку ефектно забив Філ Фоден, а потім Йошко Гвардіол. Але «галактікос» на це відповіли також красивим голаццо від Федеріко Вальверде.

У підсумку поєдинок завершився внічию 3:3.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 5,5. Це найнижчий бал у поєдинку серед усіх футболістів.

Також дев’ятого квітня в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал на «Емірейтс» приймав мюнхенську Баварію.

Мікель Артета українця Олександра Зінченка не випустив на поле в старті.

Перший тайм завершився перемогою німців. На гол Букайо Сака Баварія відповіла точними ударами Сержа Гнабрі та Гаррі Кейна, який реалізував пенальті. Після перерви на полі з’явився Зінченко, який замінив Якуба Ківйора. «Канонірам» після появи українця на полі вдалося зрівняти рахунок. Зробив це класним голом Леандро Троссард.

Зустріч завершилася внічию 2:2.

Від порталу статистики WhoScored Зінченко отримав оцінку 6,5. Це середній бал загалом у поєдинку.

• Матчі-відповіді будуть зіграні 17 квітня у Мюнхені та Манчестері.
  • Десятого квітня в рамках 1/4 фіналу ЛЧ зіграють Атлетіко (Мадрид) - Боруссія (Дортмунд) та ПСЖ - Барселона.
  • У цих парах матчі-відповіді зіграють 16 квітня в Дортмунді та Барселоні.