Потенційні суперники Динамо по кваліфікації Ліги конференцій зіграли перший матч: найцікавіше на полі відбувалося до перерви

Переглядів 2101
Арарат-Вірменія. Фото: Фейсбук Арарат-Вірменія
У матчі між Араратом-Вірменією та грецькиим Арісом було зафіксовано нічию 1:1. З переможцем цієї пари зустрінеться в наступному раунді кваліфікації ЛК київське Динамо.

Арарат-Вірменія та грецький Аріс зіграли внічию у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На 11 хвилині зустрічі Вільфред Еза вивів вірменську команду вперед. Греки відігралися через дев’ять хвилин після точного удару Луїса Пальми. А ось після перерви суперники м’ячів не забивали.

Ліга конференцій. Другий кваліфайн-раунд. Перший матч

Арарат-Вірменія (Вірменія) – Аріс (Греція) – 1:1 (1:1)

Голи: Еза, 11 – Пальма, 20.

• Матч-відповідь між опонентами відбудеться третього серпня.
  • Переможець протистояння Арарат-Вірменія – Аріс зіграє з київським Динамо у третьому раунді кваліфікації.