Севілья виграла Лігу Європи в серії пенальті: 120 хвилин ігрового часу було недостатньо, щоб виявити сильнішого

Переглядів 7238
Севілья - Рома. Фото: УЄФА
Іспанська Севілья та італійська Рома зустрічалися у фіналі Ліги Європи 2022/23, який проходив у Будапешті. Поєдинок завершився перемогою команди з Іспанії.

Перший тайм на «Пушкаш Арені» не порадував уболівальників великою кількістю моментів. Обидві команди намагалися обережно діяти в очікуванні помилки суперника.

Рома могла виходити вперед уже на 12-й хвилині. Спінаццола отримав точну передачу в штрафному майданчику Севільї і ударом в один дотик змусив Буну вступити в гру.

Севільї вдалося відсунути гру від своїх воріт, поки на 32-й хвилині Абрахам не впав у штрафному майданчику у боротьбі з суперником. Арбітр Ентоні Тейлор вирішив розглянути цей епізод за допомогою VAR, а після перегляду відеоповтору просигналізував, що жодного порушення не було.

На 35-й хвилині матчу футболісти Роми привели своїх уболівальників до екстазу. Крістанте перехопив м'яч і відпасував на Манчіні, який прокинув м'яч на Дібалу, потім увірвався у штрафний майданчик і завдав точного удару у правий нижній кут воріт Буну. Так рахунок став 1:0 на користь Роми.

У перерві тренер Севільї Хосе Луїс Менділібар кинув у бій свіжі сили в атаку, випустивши Ламелу та Сусо. Іспанцям знадобилося десять хвилин після початку другої 45-хвилинки, щоб зрівняти рахунок. Після подачі Окампоса Манчіні намагався не дати Ель-Несері дістатися м'яча, який захисник римлян зрізав у свої ворота.

Усі голи фіналу Ліги Європи дивіться у Telegram-каналі FanDay

Після 96 хвилин основого часу фінал Ліги Європи перейшов до екстра-таймів, які пройшли у напруженій боротьбі.

У серії післяматчевих пенальті удача посміхнулася Севільї. Два промахи римлян принесли Севільї сьому перемогу у семи фіналах Ліги Європи/Кубка УЄФА.