«Шахтар приїхав за серією пенальті»: екс-скаут Арсенала розібрав виліт «гірників» з Ліги Європи

Переглядів 380
Колишній скаут Арсеналу та Евертона Павло Кучеров, який вже понад 30 років проживає в Нідерландах, розібрав зустріч у відповідь Шахтаря проти Феєнорда (1:7) в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

В ексклюзивному інтерв’ю для FanDay.net колишній скаут Арсенала Павло Кучеров провів свій аналіз розгромної поразки Шахтаря в 1/8 Ліги Європи.

«На такий рахунок я вже чекав після 4:0. Я думав, що якщо так піде, то могло б дійти і до восьми м'ячів, але Феєнорд зупинився на семи, дозволивши Шахтарю забити гол престижу.

Щодо гри. Феєноорд трохи переглянув свою тактику. Звісно, голландський клуб сильніший за Шахтар за всіма показниками, але якби він почав грати з перших хвилин із високим пресингом, як у Варшаві, то у Шахтаря могли з'явитися шанси в контратаках».

Також Кучеров вважає, що Шахтар приїхав за серією пенальті і не розраховував на перемогу в основний час.

«Шахтар зараз має певний рівень, виходячи з футболістів, які є в наявності. Але будемо відвертими. Шахтар явно приїхав за серією пенальті, щоб закінчити гру 0:0, відбитися протягом 120 хвилин, сподіваючись на удачу, і диво, яке сталося з Ренном. Це був малоймовірний сценарій, хоч дива у футболі й трапляються», — заявив Кучеров.

Зазначимо, що команда Йовічевіча стала автором найбільшої поразки в історії Ліги Європи.

Жеребкування 1/4 фіналу, а також 1/2 фіналу Ліги Європи сезону 2022/23 відбудеться у п'ятницю, 17 березня. Шахтар свій наступний офіційний матч проведе у неділю, 19-го березня провів ФК Рух у рамках 18-го туру УПЛ.