Шахтар прощається з Лігою Європи: «гірники» згоріли Феєноорду в матчі-відповіді

Переглядів 844
Футболісти Шахтаря Фото: УЄФА
Шахтар припинив боротьбу у Лізі Європу після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Феєноорда. Команда Ігора Йовічевіча в Роттердамі отримала торбу голів у власні ворота.

Після нічиєї 1:1 у першому матчі Феєноорд за підтримки власної публіки був налаштований довести, що результат матчу тижневої давнини був випадковим.

Оборона Шахтаря протрималася дев'ять хвилин до першого голу нідерландського колективу у виконанні Сантьяго Хіменеса після обрізки «гірників» у центрі поля.

В першому таймі Шахтар міг повернутися в гру, якби м'яч після пострілу Георгія Судакова залетів у ворота, але від поперечки той вийшов у поле.

Хайлайти матчу Феєноорд – Шахтар можна переглянути в Telegram-каналі FanDay.net

До перерви Феєноорд забезпечив собі комфортну перевагу в рахунку завдяки дублю капітана Оркуна Кокчу, після якого Шахтар вже не зміг прийти до тями.

По перерві гравці Феєноорда збільшили перевагу в рахунку – дублем відзначився Уссама Ідріссі, а згодом по одному голу записали Аліреза Джаханбакш та Данілу, які продовжили побиття суперника в другому таймі.

Наприкінці матчу Шахтар таки відважився на гол престижу, автором якого став Кевін Келсі. Венесуелець, який вийшов на поле в другому таймі, реалізував вихід віч-на-віч та не дозволив гостям піти з поля без забитого гола.

Шахтар в другому матчі поступився Феєнорду 1:7 та прощається з Лігою Європи.