Шахтар з високо піднятою головою поступився Реалу в Лізі чемпіонів: антирекордна серія Луніна продовжується

Переглядів 1309
Реал – Шахтар. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар зазнав першої поразки на екваторі групового турніру Ліги чемпіонів. Команда Ігора Йовічевіча поступилася Реалу на «Сантьяго Бернабеу».

Чинний переможець ЛЧ прагнув реабілітуватися перед рідною публікою за нічию в поєдинку сьомого туру Прімери проти Осасуни (1:1). Головний тренер Реала Карло Анчелотті дав можливість дебютувати у Лізі чемпіонів Андрію Луніну, який підміняє Тібо Куртуа поки бельгієць на лікарняному.

У першому таймі Реал мав колосальну перевагу, не випускаючи майже суперника зі своєї половини поля. Перевага Реала до перерви втілилася у два голи. Спочатку Родріго на 13-й хвилині відкрив рахунок точним ударом під стійку. Голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін дістався до м'яча кінчиками пальців, але цього виявилося недостатнім. За 15 хвилин «вершкові» подвоїли перевагу зусиллями Вінісіуса, який влучним ударом завершив ідеально розіграну комбінацію господарів.

Після двох голів Реал збавив оберти, за що поплатився пропущеним голом від Шахтаря. Поодинока вилазка на ворота Луніна призвела до гола Зубкова, який в стилі Ібрагімовича зміг згрупуватися та боковими ножицями переправити м'яч у ворота українця.

Лунін не може зберегти ворота сухими у всіх поєдинках Реала, в яких виходив з перших хвилин, тим самим продовжив невтішну для себе серію.

Гол Шахтаря допоміг психологічно оклигати після подвійного удару, натомість Реал не побіг стрімголов атаку в сподіванні на помилку суперника. Рахунок на табло «Сантьяго Бернабеу» не змінився. Фінальний свисток зафіксував перемогу Реала з рахунком 2:1.

Вже за тиждень Реал знову зустрінеться з Шахтарем у Варшаві, де помаранчево-чорні зможуть розраховувати на багатотисячну підтримку місцевих трибун.