Шериф завдяки Ковалю зберіг перевагу над Маккабі Хайфа: українець видав яскравий перформанс у кваліфікації Ліги чемпіонів

Переглядів 1414
Максим Коваль. Фото: ФК Шериф
Шериф здобув мінімальну перемогу над Маккабі Хайфа у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Гра в Тирасполі завершилася з рахунком 1:0.

Шериф після виснажливих 120 хвилин у матчі попереднього раунду проти Фарула (3:1) зміг повноцінно відновитися перед наступним суперником на шляху до групового етапу ЛЧ.

У першому матчі з Маккабі все вирішив єдиний гол капітана Шерифа Талаля, який на 28-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку.

Після забитого голу чемпіон Молдови віддав ініціативу супернику, який не зміг цього вечора вразити ворота Максима Коваля. Український воротар витягнув декілька мертвих м'ячів, коли здавалося, що гості ось-ось зрівняють рахунок.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Шерифа. 27 травня команди у Ізраїлі зіграють матч-відповідь.