Швед замість Мудрика: форвард Шахтаря визнаний одним з найкращих у першому турі Ліги чемпіонів

Переглядів 726
Мар'ян Швед. Фото: ФК Шахтар
Вінгер донецького Шахтаря Мар'ян Швед увійшов до символічної збірної першого туру групового етапу Ліги чемпіонів за версією УЄФА.

25-річний Швед допоміг команді Ігора Йовічевіча здобути перемогу у матчі першого туру ЛЧ проти Лейпцига (4:1), відзначившись дублем.

У першому таймі новачок «гірників» скористався помилкою капітана РБ Петера Гулачі, спрямувавши м'яч в порожні ворота, а по перерві вдруге вивів донецьку команду вперед після пропущеного голу від господарів «Ред Булл Арени».

Офіційний акаунт Ліги чемпіонів у Twitter опублікував символічну збірну за підсумками першого туру, в якій Швед склав компанію на вістрі атаки форварду Барселони Роберту Левандовському та Лерою Сане з Баварії.

Нагадаємо, 1 вересня Швед офіційно став гравцем Шахтаря, перейшовши з Мехелена за 1 мільйон євро. Контракт з українським півзахисником підписано до літа 2027 року. Бельгійський клуб залишив за собою відсоток від подальшого перепродажу гравця.

14 вересня Шахтар в рамках другого туру Ліги чемпіонів очікує перша за 15 років зустріч з шотландським Селтіком. Раніше український клуб грав проти шотландців у сезоні 2006/2007. Тоді вдома «гірники» виграли з рахунком 2:0, а на виїзді поступилися – 1:2.