Судаков не реалізував пенальті, травми двох гравців Шахтаря: як дебютували «гірники» в оновленій Лізі чемпіонів

Переглядів 335
Павло Клименко Павло Клименко
У середу, 18 вересня, у матчі першого туру Ліги чемпіонів італійська Болонья на своєму стадіоні приймала донецький Шахтар. Зустріч завершилася внічию з рахунком 0:0.

Донецький Шахтар провів перший матч в оновленій Лізі чемпіонів. Суперником «гірників» була італійська Болонья.

На четвертій хвилині поєдинку українська команда заробила пенальті, проте півзахисник «гірників» Георгій Судаков не зміг переграти голкіпера Болоньї.

Відео не забитого пенальті Геогрія Судакова дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

Зазначимо, що одразу двоє гравців Шахтаря дістали травми в першому таймі і не змогли продовжити матч. На 35-й хвилині замість Данила Сікана вийшов Невертон, а на 41-й хвилині пошкодження отримав Юхим Конопля, якого замінив Вінісус Тобіас.

На початку другого таймі гравець господарів Харалампос Лікоянніс сильно пробив з близької відстані, але воротар Шахтаря Дмитро Різник зробив неймовірний сейв.

Шахтар намагався виходити в контратаки, але успіху вони не принесли. Таким чином, команди не порадували вболівальників забитими м'ячами.

Ліга чемпіонів

1-й тур

Болонья – Шахтар – 0:0

• У другому турі Ліги чемпіонів Шахтар зіграє з італійською Аталантою.
  • Матч пройде німецькому Гельзенкірхені, у середу, 2 жовтня. Початок – о 19:45 за київським часом.
  • Шахтар після цього матчу посідає дев’яте місце у загальній таблиці ЛЧ, яке дозволяє зіграти в раунді плей-оф навесні.