Судаков відзначився дебютним голом у Лізі чемпіонів: відео ефектного забитого м’яча у ворота Барселони

Переглядів 2077
4 голоси
Судаков у матчі з Барселоною. Фото: Google
22-річний півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков відзначився забитим м'ячем у виїзній зустрічі найпрестижнішого єврокубку проти каталонської команди.

25 жовтня в рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів каталонська Барселона на своєму полі зустрічалася з донецьким Шахтарем. Для Маріно Пушича це був перший матч на посаді головного тренера «гірників».

Перший тайм впевнено виграли «блаугранас», за яких точними ударами відзначилися молоді зірки Барси Ферран Торрес та Фермін Лопес. Цікаво, що вони один одному асистували.

Але в другому таймі на 62 хвилині вдалося відквитати один пропущений м'яч вже українському таланту, а саме Георгію Судакову. Асистував українцю перспективний грузин Іраклі Азаров. Більше голів не було, тому в підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців.

Стосовно Судакова додамо, що для Георгія цей гол став дебютним у Лізі чемпіонів. Разом із Тарасом Степаненком Судаков став найкращим гравцем Шахтаря в поєдинку.

Відео голу Георгія можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

• Загалом у цьому сезоні 22-річний лідер Шахтаря зіграв десять матчів, у яких записав до свого активу три голи.
  • Після цього поєдинку Барса з дев’ятьма очками впевнено лідирує в групі Н. Шахтар із трьома очками іде третім.
  • Уже сьомого листопада в Гамбурзі відбудеться матч Шахтар – Барселона.