Барселона – Шахтар: стали відомі найкращі гравці матчу Ліги чемпіонів

Переглядів 634
Матч Барселона - Шахтар. Фото: Google
Донецький Шахтар поступився в матчі з каталонською Барселоною. Гірники програла на полі каталонців. За український колектив забитим м'ячем відзначився Георгій Судаков.

25 жовтня в рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів каталонська Барселона на своєму полі зустрічалася з донецьким Шахтарем. Для Маріно Пушича це був перший матч на посаді головного тренера гірників.

Перший тайм впевнено виграли «блаугранас», за яких точними ударами відзначилися молоді таланти Барси Ферран Торрес та Фермін Лопес. Цікаво, що вони один одному асистували.

Але в другому таймі на 62 хвилині вдалося відквитати один пропущений м'яч вже українському таланту, а саме Георгію Судакову. Асистував українцю талановитий грузин Іраклі Азаров. До слова, для Судакова цей гол став дебютним у Лізі чемпіонів.

Більше голів не було, тому в підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців.

За версією порталу статистики WhoScored, найкращими гравцями у складі Шахтаря стали півзахисники Георгій Судаков та Тарас Степаненко, які отримали оцінки 7,3. Найкращим футболістом матчу визнано Ферміна Лопеса, у якого в активі гол та результативний пас. Йому поставили оцінку 8,5.

• В іншому матчі квартету Н Антверпен грає з Порту. Ця зустріч розпочалася о 22:00 за київським часом.
  • Уже сьомого листопада в Гамбурзі відбудеться матч Шахтар – Барселона.