Турнірна таблиця в групі Шахтаря після поразки від Барселони: каталонці відірвалися від донеччан

Переглядів 12282
6 голосів
Барса забиває Шахтарю. Фото: Google
Донецький Шахтар після програшу в Каталонії розташовується на третій позиції в квартеті Н. Барса закріпила за собою лідерство, маючи стопроцентний показник.

25 жовтня в рамках третього туру групового раунду Ліги чемпіонів каталонська Барселона на своєму полі зустрічалася з донецьким Шахтарем. Для Маріно Пушича це був перший матч на посаді головного тренера «гірників».

Перший тайм впевнено виграли «блаугранас», за яких точними ударами відзначилися молоді таланти Барси Ферран Торрес та Фермін Лопес. Цікаво, що вони один одному асистували.

Але в другому таймі на 62 хвилині Георгію Судакову вдалося відквитати один пропущений м'яч. Асистував українцю, для якого цей гол став дебютним у Лізі чемпіонів, грузин Іраклі Азаров. Більше забитих м'ячів не було, а тому в підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь каталонської команди.

В іншому матчі квартету Н Антверпен програв на своєму полі Порту (1:4).

Після третього туру Барса з дев’ятьма очками впевнено лідирує в групі Н. Шахтар із трьома очками іде третім. Порту, маючи шість пунктів, вийшов на чисте друге місце, а Антверпен з нулем балів розташувався на четвертій позиції.

• Уже сьомого листопада в Гамбурзі відбудеться матч Шахтар – Барселона.