«‎Трішки з жеребкуванням не пощастило»: Пономаренко сказав, чому Динамо не вийшло у плейоф Ліги конференцій

Переглядів 1071
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«‎Трішки з жеребкуванням не пощастило»: Пономаренко сказав, чому Динамо не вийшло у плейоф Ліги конференцій
Матвій Пономаренко (по центру) у матчі з Ноа. Фото: ФК Динамо (Київ)
Центральний нападник київського Динамо Матвій Пономаренко знайшов пояснення невдалим результатам біло-синіх на основному етапі Ліги конференцій.

Напередодні, 18 грудня, Динамо у поєдинку шостого туру основного етапу Ліги конференцій перемогло вірменський Ноа (2:0), але пробитись до плейоф не зуміло, бо втратило навіть математичні шанси на євровесну заздалегідь.

Матвій Пономаренко провал біло-синіх на євроарені пояснив невдалим жеребом.

«Звичайно, прикро, що далі не вийшли. Це футбол, це життя. Потрібно крокувати далі. Нічого, ще буде наступний рік. Надіюсь, що ми вийдемо [в єврокубки] і все буде добре. Прикро, можливо трішки з жеребкуванням не пощастило, тому що і з Англії чудова команда – Крістал Пелес, і Фіорентина. Але це нічого не означає. Потрібно виходити з кожною командою і грати, і на перемогу грати», – розповів Пономаренко в інтерв’ю клубній пресслужбі Динамо.

Результати Динамо у Лізі конференцій в сезоні 2025/26 років

  • Динамо – Крістал Пелес (Англія) – 0:2
  • Самсунспор (Туреччина) – Динамо – 3:0
  • Динамо – Зрінські (Боснія і Герцеговина) – 6:0
  • Омонія (Кіпр) – Динамо – 2:0
  • Фіорентина (Італія) – Динамо – 2:1
  • Динамо – Ноа (Вірменія) – 2:0
Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри