Трубін після перемоги Бенфіки в ЛЄ звернувся до фанатів: лісабонці обіграли Марсель у чвертьфіналі

Переглядів 181
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Голкіпер Бенфіки та збірної України Анатолій Трубін підбив підсумки першого поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи проти Марселя (2:1), який вчора проходиу в Лісабоні.

Бенфіка обіграла Марсель у домашньому поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи, який відбувся в четвер, 11 квітня (2:1).

Український голкіпер Анатолій Трубін, який провів повний матч у складі лісабонської команди, підбив підсумок минулої зустрічі.

«Боремося до фінального свистка. Знаємо нашу мету і йдемо до неї. Вітаю з перемогою», – написав Анатолій в Instagram.

• Трубін в дебютному сезоні за Бенфіку провів 43 поєдинки у всіх турнірах (16 із них - на «нуль»), в яких пропустив 42 голи.
  • Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Марсель - Бенфіка відбудеться на марсельському стадіоні «Велодром» у четвер, 18 квітня.
  • Переможець цієї пари зустрінеться в півфіналі єврокубкового турніру з переможцем пари Ліверпуль – Аталанта (перший матч – 0:3).