Україна в кроці від втрати єврокубкового представника: Рух зазнав нищівної поразки у Юнацькій лізі УЄФА

Переглядів 12591
4 голоси
Рух U-19. Фото: ФК Рух
Молодіжна команда Руху зіграла з данським Мідтьюлландом у першому матчі другого попереднього раунду Юнацької ліги УЄФА. Поєдинок закінчився поразкою львів'ян.

У середу, восьмого листопада, пройшов перший матч другого попереднього раунду Юнацької ліги УЄФА між Рухом U-19 та їхніми однолітками з Мідтьюлланда.

Поєдинок був номінально домашній для львів'ян та відбувся у польському місті Стальова Воля. Гра закінчилася розгромною поразкою української команди із рахунком 0:4.

Данці почали тиснути на Рух з перших хвилин і вже на 17-й хвилин Мікель Крюген-Йонсен відкрив рахунок.

У другому таймі Мідтьюлланд продовжив забивати засуллями Стенлі Іхеаначо, який спочатку подвоїв перевагу своєї команди після асисту Крюген-Йонсена, а потім реалізував пенальті.

Фінальний рахунок в кінці зустрічі встановив Даніель Фрейр Крістйянссон.

Юнацька ліга УЄФА. Другий попередній раунд. Перший матч.

Рух U-19 – Мідтьюлланд U-19 – 0:4

Голи: Крюген-Йонсен (17'), Іхеаначо (57', пенальті – 70'), Крістйянссон (87')

• Матч-відповідь пройде на полі данської команди 29 листопада.
  • Переможець цієї пари отримає путівку до 1/16 фіналу турніру, де зіграє проти однієї з команд, що посіла другу сходинку на груповому етапу.
  • У минулому раунді Рух пройшов боснійський Сараєво (1:1, 3:1).