Українець допоміг створити сенсацію в єврокубках: андоррська Санта-Колома з асистом Марковича перемогла балканську команду

Переглядів 502
Андрій Маркович. Фото: Санта-Колома
Андоррська Санта-Колома сенсаційно вийшла у третій раунд кваліфікації Ліги конференцій. Свій внесок у перемогу зробив українець Андрій Маркович.

Вихованець львівських Карпат Андрій Маркович допоміг андоррській Санта-Коломі перемогти чорногорську Сутьєску. Після поразки у першій грі (0:2) команда з Андорри зуміла відіграти два м'ячі та видряпала перемогу в овертаймі.

Український захисник Андрій Маркович зробив асист на Маріо Моурело у першому таймі на 35 хвилині.

Ліга конференцій 2023/2024. Другий кваліфайн-раунд. Матч-відповідь. Третє серпня

Санта-Колома (Андорра) – Сутьєска (Чорногорія) – 3:0 (з додатковим часом)

Голи: Моурело, 35, Ньєрга, 71, Гаррідо, 96.

Перший матч: перемога Сутьєски з рахунком 2:0.

• У третьому раунді кваліфікації Санта-Колома зіграє проти нідерландського АЗ Алкмаар – півфіналіста минулого сезону Ліги конференцій.