Український воротар забив два чудові голи у Лізі чемпіонів: відео шаленої феєрії в єврокубковому матчі

Переглядів 33326
6 голосів
Олександр Сухов. Фото: Google
Голкіпер Олександр Сухов у поєдинку футзальної Ліги чемпіонів двічі залишив автографи у воротах хорватського Олміссума, а столичний ХІТ виграв матч із рахунком 4:1.

Київський ХІТ розгромив хорватський Олміссум (4:1) у зустрічі другого туру Основного раунду футзальної Ліги чемпіонів.

Українська команда пропустила вже на 44 секунді зустрічі, але у другому таймі відігралася завдяки двом дублям під завісу поєдинку.

За три з половиною хвилини до фінального свистка Олександр Педяш відіграв один гол, після чого гравець Олміссума отримав другу жовту картку за небезпечний підкат.

У наступній атаці Педяш забив вдруге, через що хорвати почали грати з п’ятим польовим. Їхні ворота залишилися неприкритими, що дозволило українському голкіперу ХІТ Олександру Сухову забити два м’ячі зі своєї половини поля упродовж 25 секунд. Українець зробив це максимально ефектно, влучивши у ворота опонента з великої відстані.

• Завдяки розгромній перемозі над Олміссумом ХІТ достроково вийшов до елітного раунду футзальної Ліги чемпіонів.