Важливість Трубіна: що сказав тренер Бенфіка стосовно гри українця у матчі Ліги Європи з Тулузою

Переглядів 188
Анатолій Трубін. Фото: Google
Головний тренер Бенфіки Рогер Шмідт підбив підсумки матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти Тулузи (2:1, 0:0). Команда Анатолія Трубіна вийшла до наступного раунду.

Бенфіка за підсумками двох матчів вийшла переможцем в протистоянні з Тулузою.

Шмідт після матчу побіжно згадав гру Анатолія Трубіна, який не дозволив французам змінити ситуацію на свою користь.

«Це був типовий матч-відповідь у Лізі Європи, вирішальний для обох команд. Ми добре грали в першому таймі, у нас було два або три моменти, щоб забити перший гол, це було нашою метою, але ми їх змарнували.

У першому таймі Тулуза показала свої наміри, а в другому таймі вони більше ризикували, тиснули на нас, нам доводилося захищатися в багатьох моментах. Ми мали дуже хорошого воротаря», – цитує Шмідта видання А Вola.

• Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде завтра, 23 лютого, у швейцарському Ньоні о 13:00. Матчі пройдуть 7 та 14 березня.
  • Трубін в дебютному сезоні за Бенфіку провів 32 матчі, в яких пропустив 25 голів та має 12 «сухих» поєдинків.