«Відчуваю себе дитиною»: екскапітан Шахтаря відреагував на сенсаційну перемогу команди Луческу

Переглядів 6994
4 голоси
Тайсон. Фото: ФК ПАОК
Колишній капітан донецького Шахтаря та півзахисник харківського Металіста Тайсон прокоментував перемогу його ПАОКа над франкфуртським Айнтрахтом у Лізі конференцій (2:1).

У четвер, 5 жовтня, ПАОК вдома переміг Айнтрахт (2:1) в рамках другого туру Ліги конференцій.

Після матчу колишній капітан донецького Шахтаря, який нині захищає кольори грецької команди, відреагував на сенсаційну перемогу.

«Я відчуваю дитиною поруч з усіма вами. Вперед ПАОК!», — написав Тайсон у власному Instagram.

Сам бразилець провів на полі 75 хвилин у грі з Айнтрахтом та відзначився результативними діями. 35-річний вінгер виходив у стартовому складі в усіх чотирьох матчах команди Развана Луческу, які пройшли за останні 11 днів.

• Загалом цього сезону за ПАОК Тайсон відіграв 14 поєдинків, забив два голи та оформив чотири результативні передачі.
  • У Металісті бразилець грав з 2010-го по 2013 роки, провівши за харківську команду 83 гри: 20 голів та 26 асистів.
  • У Шахтарі Тайсон виступав з 2013-го по 2021-й: 299 матчів, 55 м'ячів та 78 результативних передач.
  • За період своїх виступів в Україні (2010-2021) Тайсон виграв 15 різних трофеїв.