«Враження, що включив ПорнХаб»: колишній співробітник Зорі жорстко розкритикував луганців після гри з Гентом

Переглядів 1141
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Враження, що включив ПорнХаб»: колишній співробітник Зорі жорстко розкритикував луганців після гри з Гентом
Гент - Зоря. Фото: Google
Павло Козирєв, який раніше відповідав за пресслужбу Зорі у період її найкращих виступів, висловив своє розчарування поточними результатами команди цього сезону.

Учора Зоря розгромно поступилася бельгійському Генту (1:4) в рамках п’ятого туру Ліги конференцій. Павло Козирєв заявив, що від старої команди майже нічого не лишилося.

«Та Зоря, котру я пам'ятав і знав, зникла. Що зосталося? Пародія, мабуть. Хтось в офісі (тому, що залишилося з 4-5 людей) це прочитає і скаже, що ось, невдячний. Але ні. І ось чому. Провалено все».

Колишній працівник жорстко розкритикував луганський клуб за останні виступи команди.

«Клуб функціонує «на мінімалках», розраховуючи не знаю на що. Я, бл*ха, двічі вирішив подивитися гру Зорі за тиждень, а таке враження, що включив ПорнХаб. Так там же ж цікавіше, ніж тут. Реально. Звісно, що є етика, але вже дожартувалися до Першої ліги майже».

Козирєв також згадав минулі успіхи луганської Зорі.

«Віриш у клуб, віриш. І що? І просто нічого. І нікого. Ні президента, ні менеджерів, ні тренерів, ні гравців. Ні-ко-го. Залишився лише персонал у вищезазначеному офісі, котрий сумлінно виконує свою роботу. Поки що. Немає більше ні Веридубів, ні Скрипників, ні Манчестер Юнайтед, ні Лейпцига, ні тих яскравих груп Ліги Європи», — написав Козирєв на своїй сторінці у Facebook.

  • Команда Юрія Коваля з чотирма очками, як і раніше, знаходиться на третьому щаблі. Луганчани після вчорашнього фіаско  втратили навіть математичні шанси на прохід до плей-оф ЛК.
  • В останньому турі групового турніру Ліги конференцій Зоря на умовно домашньому полі в польському місті Люблін прийматиме ісландський Брейдаблік.
  • Поєдинок заплановано на 14 грудня. Початок матчу о 22:00.