«Є велика різниця у класі»: бельгійська преса відреагувала на тріумф Гента у матчі проти Зорі

Переглядів 444
Гіфт Орбан зносить Арсенія Батагова. Фото: Google
В матчі п'ятого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря розгромно програла на виїзді Генту (1:4) та достроково втратила шанси на євровесну. Бельгійські ЗМІ прокоментували результат поєдинку.

Наші бельгійські колеги без зайвих сентиментів заявили, що луганська Зоря у матчі з Гентом (1:4) не мала практично жодних шансів навіть на нічию.

Сайт sport-express.ua провів ранковий моніторинг бельгійських ЗМІ

Nieuwsblad

«Логічна перемога Гента, який поставив остаточну крапку в грі по перерві.

Українська команда мало що змогла зробити. Занадто часто їхні атаки закінчувалися на дуже ранній стадії».

Voetbalkrant

«У першому таймі швидко стало зрозуміло, що між Гентом і Зорею є велика різниця в класі, яка, за винятком десяти хвилин до і після перерви, навряд чи могла чинити тиск на нашу команду (Гент) – фактично, тільки в ті моменти, коли вони дозволяли це робити».

HLN

«Вихід у євровесну не мав бути проблемою, просто згадайте 1:1 на виїзді. Команді з Луганська не вистачає якості, щоб бути по-справжньому небезпечними.

Проте вони (Зоря) зуміли вирвати нічию у вересні, але тоді українці грали значно вище свого рівня».

▶️ Відео всіх голів в поєдинку Гент – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після перемоги над Зорею Гент закріпився на першому щаблі. Бельгійський клуб має в активі 13 очок та випереджає на один пункт ізраїльський Маккабі з Тель-Авіва в турнірній таблиці групи В
  • Команда Юрія Коваля з чотирма очками, як і раніше, знаходиться на третьому щаблі. Луганчани після сьогоднішнього фіаско  втратили навіть математичні шанси на прохід до плей-оф ЛК.
  • В останньому турі групового турніру Ліги конференцій Зоря на умовно домашньому полі в польському місті Люблін прийматиме ісландський Брейдаблік.
  • Поєдинок заплановано на 14 грудня. Початок матчу о 22:00.
  • Гент в турі номер шість на виїзді зіграє проти ізраїльського Маккабі з Тель-Авіва.
  • Поєдинок заплановано на 14 грудня. Початок гри о 22:00 за київським часом.